RADÍ MVDR. LADISLAV ŠRANKO

Dezinfekce není příliš rychlá, ale je nutná Dnes je přežití a veterinární péče o zdraví vašich mazlíčků soběstačná. Hygienická pravidla, která zakazují šíření přenosných infekcí ze zvířat na lidi, by pro vás byla příliš malá. Preventivní bezpečná dezinfekce tak eliminuje riziko infekčních chorob u dvojnásobných a čtyřnásobných obyvatel domácích potřeb, domácností nebo domácností. Než jsou psi a kočky jejich kočkami a leží v nepřirozeném prostředí, kde chromí spousta dalších nebezpečných mikroorganismů. V jejich ziscích také vznikají různá vývojová stadia vnějších a vnitřních parazitů. Je jich mnoho a jdou kolem – na podlahách, zdech a předmětech, s nimiž přicházejí na spoj. Vytváří takový infekční tlak, jehož příčinu mohou šelmy a lidé snadno spálit. Správné čištění a dezinfekce kůže, nosiče nebo klece může výrazně snížit riziko infekce a udržet zdraví zvířete a celé rodiny v bezpečí. Dezinfikované listy pro dezinfekci od dveří více místností. Pokud zvířecí lékař může ze zkušenosti potvrdit, že léčba jiných zvířat je finančně nařízena. Bohužel to ne vždy poskytne infekci kontrolu a ochranu, takže je pro těžce trpícího domácího mazlíčka obtížné.

Naše čtyřnohé chlupy na srdci nesou taneční peří, vosk, kontryhel a různé roztoče. Dokazují svým pánům, že nechtějí přenášet patogenní mikroorganismy, jako jsou bakterie salmonely, lycea nebo kampylobaktera. Chromové plaky schopné kontrahovat toxoplazmózu nebo sloučeniny indukované chlamydiemi lze získat od jiných koček. Ocenil bych mnoho hrbáčů domácích výkrmů, zvláště tam, kde máte malé děti. Dezinfekce a mikroby mohou způsobit vzplanutí pokožky, dýchací cesty a další přenosné vyrážky domácích mazových bradavek. Viry a bakterie se přenášejí kromě přímého kontaktu s lidmi i prostřednictvím předmětů a oblečení. Dezinfekce by se prováděla malými datly, podestýlkou ​​pro zvířata, hračkami, miskami, úpravami, mušlemi, vodou, hřebeny a podobně. Pozitivní dezinfekce Mimoriadne na sebe navzájem čeká, když je pes nebo kočka nakažen infekční nemocí nebo hmatovou jednotkou. Rovněž byste měli několikrát dezinfikovat všechny povrchy a předměty, se kterými může váš domácí mazlíček přijít do kontaktu s můrou.

Doporučil bych, aby po pravidelnějším běžném čištění aspo dvakrát za měsíc dezinfikovalo. Vybraný dezinfekční prostředek musí být bez virů, bakterií a plísní. No zároveň by se nemělo draždiť nohám a sliznicu zvířat a ludí. Je to ideální produkt, který není citátem, a tak zvíře není ve stresu. Péče o sebe je bezpečnost dezinfekčního přípravku a bezpečnost zvířat a způsob, jakým je lze používat bez něj, takže ho musíte někde držet (i když na krátkou dobu). Před samotnou dezinfekcí je nutné všechny povrchy důkladně očistit od hrubých nečistot, nejlépe pod horkou vodou. Dezinfekční roztok se poté nanáší stříkáním na velké povrchy a menší povrchy se čistí ručně namočeným v dezinfekčním roztoku nebo spreji. Malé předměty (hračky atd.) Jsou umístěny vedle zásuvky. „Plenky“ a deky před praním namočte a dezinfikujte a nechtějte je namáčet. Vždy si nezapomeňte podrobně přečíst návod k použití a čerstvý dezinfikovat. Autor: MVDr. Ladislav Šranko